lv
lv
lv
lv

MŪKU SALĀ aizvadīta īpaši ātrās elektromobiļu uzlādes stacijas atklāšana

Ceturtdien, 28. septembrī Mūkusalas Biznesa centra teritorijā aizvadīts Elektrum Drive septītās īpaši ātrās uzlādes stacijas atklāšanas pasākums, kura gaitā noritējusi ne tikai svinīgā lentes griešanas ceremonija, bet arī iepazīšanās ar jauno uzlādes staciju. Pasākuma apmeklētājiem bija iespēja ne tikai uzzināt vairāk par elektromobiļu priekšrocībām un to uzlādes niansēm, bet arī izdevība izmēģināt jauno uzlādes staciju ar savu automobili.

 

 

 

Biznesa centra teritorijā uzstādītā Elektrum Drive uzlādes stacija nodrošina 150 kW jaudu, kas ļauj elektroautomobili uzlādēt 50 kilometru braucienam vien 4 minūšu laikā. Šogad MŪKU SALAS teritorijā uzsākta arī daudzstāvu autostāvvietas būvniecība, kurā 11 vietas tiks atvēlētas tieši elektroautomobiļu uzlādei. Kā stāsta biznesa centra vadība, palielinoties videi draudzīgo transportlīdzekļu skaitam pilsētvidē, šādu uzlādes staciju skaits tikai turpinās pieaugt.

 

 

“Kā komerciālā nekustamā īpašuma tirgus pārstāvji mēs nodrošinām ne tikai pakalpojumus, bet arī vidi, un ir ļoti svarīgi, lai zaļākas vides radīšanā mēs ietu roku rokā ar saviem nomniekiem. Arvien vairāk uzņēmumu īpašu uzmanību pievērš CO2 izmešu daudzumam, ko uzņēmums rada savas darbības rezultātā, tāpēc ir ļoti svarīgi, lai Mūkusalas Biznesa  centrs kā biroju telpu iznomātājs spētu piedāvāt visus nepieciešamos instrumentus, lai mūsu nomnieki varētu sasniegt savu uzņēmumu klimata mērķus,” stāsta Mūkusalas Biznesa centra valdes priekšsēdētāja Iveta Bahmane.

 

 

“Esam priecīgi par Mūkusalas Biznesa Centra vēlmi kopā ar Elektrum Drive būt vieniem no līderiem un rādīt piemēru nozarei, ka inovatīvos komerciālajos īpašumos uzlādes risinājumi nav kas ekskluzīvs vai neierasts, drīzāk obligāta vajadzība. Šeit īpaši vēlos uzsvērt, ka tieši MŪKU SALA bija pirmais komerciālais īpašums, ar kuru Elektrum Drive uzsāka sadarbību. Jāmin, ka daudzi seko šim piemēram un kopā ar mums attīsta uzlādes risinājumus arī citos komerciālajos īpašumos. Mūsdienīgos komerciālos nekustamajos īpašumos ir nepieciešami kombinēti risinājumi, kas apmierina gan biroju, gan viesu, gan arī mobila biznesa vajadzības. Elektrum Drive spēj nodrošināt šādu vajadzību piepildīšanu gan pilnībā publiski pieejamās stāvvietās, gan arī daļēji vai pilnībā slēgta tipa uzlādes vietās, “ stāsta Ansis Valdovskis, AS “Latvenergo” Baltijas elektrotransporta uzlādes tīkla direktors.

Elektrum Drive ātrās uzlādes stacijas atklāšana ir kārtējais uz ilgtspēju vērstais projekts MŪKU SALAS teritorijā – 2021. gadā uz biroju centra jumtiem izvietota tobrīd lielākā saules paneļu stacija Rīgā, savukārt jau tuvākajās nedēļās gaidāma A klases ZEISS BIROJU ēkas atklāšana – šī celtne sertificēta atbilstoši BREEAM Excellent ilgtspējas sertifikāta prasībām. Līdz mēneša beigām Biznesa centra ātrās uzlādes stacijas lietotājiem tiek piedāvāta īpaša uzlādes cena – 0,18 EUR/kWh.

 

 

 

 

Mūkusalas Biznesa centra teritorijā atrodas tādu uzņēmumu kā “Tele2”, “Bolt”, “Delfi”, “Cognizant”, “Civinity” un citi biroji. 2021. gada beigās Mūkusalas ielas apkaime apvienojusies zem vienota zīmola – MŪKU SALA, kurā ietilpst gan Mūkusalas Biznesa centrs un tā īstenotie projekti, gan topošā A klases biroju ēka “ZEISS BIROJI”.

× Chat with us?